Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Київська, 91

Фотогалерея

Шахерезада Шахерезада Шахерезада Шахерезада Шахерезада Шахерезада Шахерезада Шахерезада
Готель Шахерезада

Про нас

Недалеко від центру міста Вінниці розташувався затишний готель «Шахерезада» (Shaherezada). Завдяки зручному місцерозташуванню гості зможуть дістатися в будь-яке місце за короткий час.

Розташуватися відпочиваючим готелю запропонують у комфортабельних номерах категорій Напівлюкс та Люкс. У номерах, не залежно від категорій, є всі необхідні меблі та техніка, щоб створити всі умови для повноцінного відпочинку під час перебування в готелі. Кожен номер оформлений в індивідуальному східному стилі, в яких панує розслаблююча обстановка, завдяки якій відпочинок гостей гарантовано буде незабутнім.

Для відпочиваючих, які приїхали на автомобілі на території розташована парковка. У ресторані готелю «Шахерезада» (Shaherezada) гостей приємно здивують смачними стравами європейської та національної кухні. Висококваліфікований персонал не тільки приємно зустріне гостей, а й допоможе вирішити всі необхідні питання в будь-який час.

Готель «Шахерезада» (Shaherezada) не тільки запропонує відпочити в комфортних номерах, але і допоможе зануритися у світ гармонії і затишку, забувши про повсякденні справи і турботи.

Наші stories - Готель Шахерезада.