Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Київська, 91

Фотогалерея

Готель Шахерезада

Про нас

Недалеко від центру міста Вінниці розташувався затишний готель «Шахерезада» (Shaherezada). Завдяки зручному місцерозташуванню гості зможуть дістатися в будь-яке місце за короткий час.

Розташуватися відпочиваючим готелю запропонують у комфортабельних номерах категорій Напівлюкс та Люкс. У номерах, не залежно від категорій, є всі необхідні меблі та техніка, щоб створити всі умови для повноцінного відпочинку під час перебування в готелі. Кожен номер оформлений в індивідуальному східному стилі, в яких панує розслаблююча обстановка, завдяки якій відпочинок гостей гарантовано буде незабутнім.

Для відпочиваючих, які приїхали на автомобілі на території розташована парковка. У ресторані готелю «Шахерезада» (Shaherezada) гостей приємно здивують смачними стравами європейської та національної кухні. Висококваліфікований персонал не тільки приємно зустріне гостей, а й допоможе вирішити всі необхідні питання в будь-який час.

Готель «Шахерезада» (Shaherezada) не тільки запропонує відпочити в комфортних номерах, але і допоможе зануритися у світ гармонії і затишку, забувши про повсякденні справи і турботи.

Наші stories - Готель Шахерезада.